Jeżeli jesteś zmęczony szukaniem projektu domu w katalogach i chcesz mieć własny niepowtarzalny dom skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy go wspólnie.  Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta powstają projekty i domy, które uwzględniają pomysły przyszłego właściciela i użytkownika.  Dom jest przestrzenią, która musi pogodzić w sobie wiele składowych elementów takich jak wpisanie się w otoczenie, atrakcyjną bryłę, położenie na działce, funkcjonalność układu wewnętrznego, itp.  Na etapie przygotowywania projektu można wszystkie te elementy omówić i przeanalizować tak, aby po realizacji inwestycji nie żałować żadnych decyzji. Postaramy się w tym pomóc.

 

www.archplus.pl - CYPRYSOWA - SZELIGI

Budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem wbudowanym ul. Cyprysowa , Szeligi. Indywidualny projekt domu, który musiał zostać wpasowany w zadrzewioną działkę w podwarszawskich Szeligach. Dość rozbudowany program użytkowy o użytkową część podziemną i ciekawy układ pomieszczeń wynikający z sprecyzowanych i przemyślanych oczekiwań Inwestora.

www.archplus.pl - OSIEDLE PRZYLESIE (etap 3) - JABŁONNA

Kolejny etap osiedla Jabłonna gdzie cały rejon zabudowy został zaplanowany urbanistycznie w ramach współpracy z SMLW w Legionowie. Projekt osiedla domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Jabłonnej na działce o powierzchni ponad 2,5h. Osiedle składa się z 18 domków w 3 typach zabudowy wolno stojącej o powierzchni użytkowej od 180 do 200m2 na dużych działkach o powierzchni min.1200m2.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - Komorów

Indywidualny projekt domu, który musiał zostać wpasowany w zalesioną działkę w podwarszawskim Komorowie . Dość rozbudowany program użytkowy także o użytkową część podziemną i ciekawy układ pomieszczeń wynikający z sprecyzowanych i przemyślanych oczekiwań Inwestora.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - ZAKRĘT

Projekt dwóch budynków mieszkalnych dwu-lokalowych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zakręt. Łącznie 8 samodzielnych lokali mieszkalnych w 4 budynkach.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - PIASTÓW

Projekt przebudowy, rozbudowy i nadbudowy przedwojennego budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Piastowie..

www.archplus.pl - osedle przy lesie - jabłonna

Projekt osiedla domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Jabłonnej na działce o powierzchni ponad 1,5h. Osiedle składa się z 26 domków w dwóch typach zabudowy bliźniaczej i wolno-stojącej o powierzchni użytkowej od 180 do 200m2. Inwestor SMLW Legionowo.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - Warszawa Zakręt

Indywidualny projekt zespołu 4 budynków  w zabudowie bliźniaczej na działkach w podwarszawskim Zakręcie.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - listopadowa - jabłonna

Projekt realizowany na zlecenie SMLW Legionowo. Piętrowy dom wolnostojący o powierzchni około 240m2.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Projekt  domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Głownymi założeniami w tym projekcie była: spójność zabudowy, aspekty użytkowe i funkcjonalne domów realizowanych jako projekt powtarzalny przez Developera firmę Atlantis.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - wiarusów - Warszawa

Projekt realizowany dla TBS Praga. Budynki jednorodzinne dwu-lokalowe w zabudowie bliźniaczej z garażem w parterze. W  czterech budynkach zostało zaprojektowanych łącznie 8 lokali.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Projekt budynku mieszkalno usługowego na bardzo wąskiej i niewielkiej działce w Wesołej.

Lokal usługowy na parterze, dwa lokale mieszkalne na piętrze i poddaszu.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Indywidualny projekt domu, który musiał zostać wpasowany w zalesioną działkę Warszawskim Wawrze. Dość rozbudowny program użytkowy i ciekawy układ pomieszczeń.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Warszawa Wawer. Duża działka i nowoczesny, inteligentny dom jednorodziny zaprojektowany wraz z aranżacją wnętrz przez arch. Dariusz Polaka.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Indywidualny projekt budynku jednorodzinnego o powierzchni około 300m2 Stworzony wg ścisłych wytycznych programowo-funkcjionalnych zamawiającego.