Nasze Studio wykonuje również projekty budynków komercyjnych, takich jak budynki biurowe, budynki usługowe, hotele, pensjonaty, budynki gastronomiczne (bary, restauracje), warsztaty samochodowe itp. Gotowi jesteśmy także na przyjęcie wszelkich zamówień dotyczących budownictwa przemysłowego i handlowe: salony sprzedaży, hale, stacje obsługi. Obiekty użyteczności publicznej stanowią dla architekta ogromne wyzwanie, musi on sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nie tylko klienta, ale i przyszłych użytkowników. Staramy się aby wykreowane przez nas obiekty były nie tylko ciekawie urządzone i funkcjonalne,  ale też spełniała najwyższe standardy estetyczne,  była stylowe i nietuzinkowe. Poprzez nadanie im ciekawej formy oraz kształtu stają się same w sobie „sztuką użytkową”.

 

www.archplus.pl - Siedziba firmy w Markach
Projektu budynku biurowo-usługowego z garażem i infrastrukturą techniczną w Markach przy ul. Podkomorzego. Obiekt składa się z dwóch części: budynek „wysoki” (część biurowa) część  „niska” z przeznaczeniem na garaż i magazyn.

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Projekt koncepcyjny budynu biurowego na terenie działki przy ul. Kasprzaka. Analiza możliwości zagospodarowania działki

Powierzchnia użytkowa: 16.300 m2

Ilość pięter: 12 + 3 poziomy garażu podziemnego.

Czas realizacji: 2 miesiące

www.archplus.pl - domy jednorodzinne - osiedle przy lesie - jabłonna

Projekt pawilonów handlowych zlokalizowanych w miejscowości Jabłonna. Kompleks składa się z  połączonych ze sobą budynków tworzących jedną galerię handlową.

 

www.archplus.pl - budownistwo użytkowe - pawilony Biedronka

Adaptacja projektów sieci Biedronka na działkach na terenie Warszawy i okolic w ramach współpracy z JMP S.A. Polska. Zrealizowane obiekty przy ul. Mehoffera , Kraśnickiej.