Projekty domów jednorodzinnych

Jeżeli jesteś zmęczony szukaniem projektu domu w katalogach i chcesz mieć własny niepowtarzalny dom skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy go wspólnie.  Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta powstają projekty i domy, które uwzględniają pomysły przyszłego właściciela i użytkownika.  Dom jest przestrzenią, która musi pogodzić w sobie wiele składowych elementów takich jak wpisanie się w otoczenie, atrakcyjną bryłę, położenie na działce, funkcjonalność układu wewnętrznego, itp.  Na etapie przygotowywania projektu można wszystkie te elementy omówić i przeanalizować tak, aby po realizacji inwestycji nie żałować żadnych decyzji. Postaramy się w tym pomóc.


Budynki komercyjne

Nasze Studio wykonuje również projekty budynków komercyjnych, takich jak budynki biurowe, budynki usługowe, hotele, pensjonaty, budynki gastronomiczne (bary, restauracje), warsztaty samochodowe itp. Gotowi jesteśmy także na przyjęcie wszelkich zamówień dotyczących budownictwa przemysłowego i handlowe: salony sprzedaży, hale, stacje obsługi. Obiekty użyteczności publicznej stanowią dla architekta ogromne wyzwanie, musi on sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nie tylko klienta, ale i przyszłych użytkowników. Staramy się aby wykreowane przez nas obiekty były nie tylko ciekawie urządzone i funkcjonalne,  ale też spełniała najwyższe standardy estetyczne,  była stylowe i nietuzinkowe. Poprzez nadanie im ciekawej formy oraz kształtu stają się same w sobie „sztuką użytkową”.
 

Projekty developerskie

Konkurencja na rynku deweloperskim sprawia, że oczekiwania klientów wzrastają.  Mnogość ofert jest powodem, dla którego klienci coraz baczniej przyglądają się przyszłemu mieszkaniu. Jeśli oferowane przez Ciebie mieszkania będą ciekawsze, bardziej funkcjonalne i w adekwatnej do jakości cenie, to właśnie u Ciebie kupią.  Postaramy się by Twoja inwestycja realizowała wszystkie, najlepsze rozwiązania architektoniczne i wyróżniała się pośród innych. W procesie projektowania będą uczestniczyć tylko doświadczeni projektanci. Maksymalne wykorzystanie powierzchni działki oraz zapisów decyzji o warunkach zabudowy lub planu zagospodarowania przestrzennego pozwoli zrealizować wszystkie cele założone przez Inwestora. Na etapie procedur administracyjnych zapewniamy pełną pomoc i wsparcie co sprawia, że proces Inwestycyjny przebiegnie w możliwie krótkich terminach.
 

Projektowanie wnętrz

Nasza oferta obejmuje projektowanie wnętrz oraz pomoc przy ich realizacji.
W zakresie projektowania oferujemy: projektowanie wnętrz domów i mieszkań, projektowanie biur, sklepów, hoteli oraz wnętrz komercyjnych. Jeśli zależy Ci na sprawnej realizacji zgodnie z projektem to najlepszym rozwiązaniem jest kompleksowa usługa. Dlatego możemy zarekomendować ekipę wykończeniową z doświadczeniem w realizacji, nawet najbardziej skomplikowanych rozwiązań. Sprawujemy nadzór nad terminem i jakością wykonania, aby możliwie najmniej angażować Cię w realizację inwestycji. Oprócz prac wykończeniowych koordynujemy również wykonanie i montaż mebli indywidualnych oraz zamówienie i dostawę elementów wykończenia a także wyposażenia. Jeśli masz już własną ekipę, możemy wspomóc realizację projektu poprzez dodatkową usługę, jaką jest nadzór autorski. Przyjeżdżamy na budowę, aby skontrolować jakość wykonywanych prac lub doradzić w przypadku ewentualnych zmian w projekcie.