www.archplus.pl - osedle przy lesie - jabłonna

Projekt osiedla domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Jabłonnej na działce o powierzchni ponad 1,5h. Osiedle składa się z 26 domków w dwóch typach zabudowy bliźniaczej i wolno-stojącej o powierzchni użytkowej od 180 do 200m2. Inwestor SMLW Legionowo.

 

PZFD  Polski Związek Firm Deweloperskich ogłosił II edycję ogólnopolskiego konkursu "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015". Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej przyjaznej mieszkańcom, interesującej architektoniczne i proekologicznej inwestycji i jest szansą na zaprezentowanie przyszłym Klientom inwestycji deweloperskich, spośród zrealizowanych w latach 2012 - 2015 projektów. Wyróżnienie projektów, które stwarzają idealne warunki do mieszkania, gwarantują użyteczność, są przyjazne dla środowiska oraz zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju, ale również współgrają z nowoczesnym rytmem dynamicznie zmieniających się miast.


Miło jest nam poinformować, że projekt naszej pracowni „Przylesie II” dla SMLW w Legionowie  zajął I miejsce otrzymał nagrodę w konkursie w kategorii „ Zespół budynków jednorodzinnych”.

 


http://pzfd.pl/pzfd-wraz-sgh-otwiera-studia-deweloperskie/